Predstavenie Bluesky Butterflies

Predstavujeme tím Bluesky Butterflies, ktorý bude v sezóne 2019/2020 pôsobiť v Českej powerchair lige.

LUCIA MRKVICOVÁ, 17.9.1981, č. 3

Mám 37 rokov, bývam v Bratislave, pracujem v Organizácií muskulárnych dystrofikov v SR, powerchair hockeyu sa venujem 2 roky, často hrávam v útoku. Vo voľnom čase rada maľujem na plátno, chodím na prechádzky, koncerty, do kina či divadla. Rada cestujem a objavujem nové veci. Najvzdialenejšia krajina, ktorú som navštívila, bola Kuba – 8780 km ďaleko od domova. Môj najobľúbenejší film je Křídla Vánoc, Láska bez bariér. Môj obľúbený nápoj je zelený čaj.

NICOLAS PECÁR, 9.2.2002, č. 1

Som z Bratislavy a mám 17 rokov. Florbal som začal hrať pred asi 3 rokmi. Veľmi ma baví hrať tento šport a rád sa učím nové veci pri hre a tiež rád spoznávam nových ľudí. Momentálne hrám na poste obrancu. Rád počúvam rockovú hudbu a pozerám akčné filmy. Moje obľúbené jedlo sú zemiakové placky a kuracie rezne.

SEBASTIÁN VIRÁG, 16.4.2017, č. 17

Mám 12 rokov a už rok sa aktívne venujem powerchair hockeyu. Veľmi ma tento šport baví, som najmladší hráč v našom tíme. Vo voľnom čase rad hrám počítačové hry a rad točím videá na Youtube. Mám 2 súrodencov, ktorí ma vo všetkom podporujú.

MARTIN BURIAN, 26.8.1989, č. 8

Mám 30 rokov, pochádzam z Myjavy a Powerchair Hockey hrám 3 roky. Najčastejšie hrávam v obrane s podporou útoku, okrem Powerchair Hockey sa aktívne venujem aj športu boccia. Vo voľnom čase rád vyhľadávam nové trasy do prírody ktoré môžem zdolať na svojom elektrickom vozíku. Mám rád rockovú hudbu a v rámci relaxu čítam knihy alebo sledujem sci-fi seriály.

NORBERT SUCHÁNEK, 31.7.1981, č. 6

Už 38 rokov žijem v symbióze zo svalovou dystrofiou. Mám ženu, dve krásne deti a psa. Vždy som rad športoval a som rád, že aj po zlepšení zdravotného stavu sú športy, ktoré môžem robiť. Okrem športu ešte rád pracujem. Tiež rád varím, hlavne mäsové pokrmy. Je veľa hudobných diel a filmov, ktoré mám rád – od vážnej hudby cez ľudovú hudbu, až po rock či moderný pop. Z filmov mám rád napr. Avatar, Gladiator, Posledný samuraj, Matrix.

VLADIMÍR VIDA, 14.4.1967, č. 10

Bývam v Lehote pod Vtáčnikom, malebnej dedinke v okolí Bojníc. Powerchair hockey aktívne hrávam tri roky, som útočník. Som najstarší člen tímu. Od malička som rád hrával rôzne športy. 10 rokov som robil bojové umenia. Rád pozerám sci-fi filmy, športové udalosti, hrám playstation. Moje obľúbené jedlo je králik na smotane.

JÁN KOŇARČÍK, 1.9.1975, č. 9

Mám 44 rokov a bývam vo Zvolene. Powerchair hockey hrávam 2 roky, pôsobím ako obranca. Venujem sa webdizajnu. Vo voľnom čase rád čítam, chodím na handbiku. Rád si vypočujem rockovú hudbu, obľúbený film je Vykúpenie z väznice Shawshank. Moje obľúbené jedlo je mäso na hríboch.

MICHAL SEDLÁK, 9.7.1998, č. 11

Mám 21 rokov, bývam v Novákoch. Powerchair hockey hrávam dva roky ako útočník. Medzi moje ďalšie záľuby patrí hra na klavíri či jazda na handbiku. Veľmi rád čítam knihy a sledujem detektívne seriály. Hudba môže byť akákoľvek – rock, pop, ale aj orchester či klasika, len nie rap. Milujem taliansku kuchyňu.

Tréneri:

LENKA ZEMANČÍKOVÁ, 8.9.1988

ZUZANA ŠOLTÝSOVÁ, 8.1.1994

Zdieľaj tento článok: